Skip links

Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın

1975 yılında İstanbul, Rami’de aile şirketi olarak kuruldu. Pazar ve rekabet koşullarına bağlı olarak müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini sürekli karşılamak için müşteri memnuniyeti sağlamayı kalite politikası haline getiren firma bugün de Eyüp Rami’de hizmet vermeye devam etmektedir.

Türkiye’nin alüminyum eloksal kaplama ve HDK armatür üreten şirketlerinden biri olma özeliğini taşıyan Asil Metal Limited Şirketi bugüne kadar bir çok alüminyum eloksal kaplama ve iç aydınlatma alanlarında imalat ve satış işleri yapmaya devam etmektedir.

Ayrıca HDK armatür ürünleri spor tesisleri, hangar, depolar, fabrikalar, alışveriş ve eğlence merkezleri ve muhtelif iş merkezlerinde kullanılmaktadır. Eloksal kaplama olarak alüminyum malzemenin iç ve dış kaplaması mat veya parlak olarak yapılmaktadır.

Faaliyet alanında ulusal liderliğini sürdüren Asil Metal Limited Şirketi bilgi ve teknoloji gücü ile daima en iyi çözümler üreten şirket olmaya gelecek dönemde de devam edecektir. Asil Metal Limited Şirketi kurumsal sorumluluğun bilinciyle profesyonel yeterliliği işe yansıtarak daima kaliteli, en iyi çözümler yaratarak çalışan herkese değer katmayı hedefliyor.

Yazışmaya Başla
1
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?